Haritadan Firma Ara

Çanakkale Haberleri

Çanakkale Lisesi Mezunları 31 Sene Sonra Bir Arada!
HaberlerÇanakkale
17.22 , 23/08/2015
Web Siteniz Yok mu?
Çanakkale Lisesi Mezunları 31 Sene Sonra Bir Arada!
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
ÇANAKKALE (İHA) - Çanakkale Lisesi 1984 mezunları, 31 yıl sonra öğrenim gördükleri lisede bir araya gelerek; eski hatıralarını andı!
 
Çanakkale Lisesi 1984 yılı mezunlarından Murat Bakan, Ercan Tekin, Kemal Çalışkan, Mustafa Tosun ve Selcay Demirtaş’ın aracılığı ile gerçekleşen toplantıda, Türkiye’nin her yerinden Çanakkale Lisesi’nin 1984 yılı mezunları 31 yıl önce lise öğrenimlerini tamamladıkları Çanakkale Lisesi Bahçesi’nde bir araya geldi. 1984 yılı mezunlarından Murat Bakan konu ile ilgili olarak “Facebook üzerinde Çanakkale lisesi 1984 mezunları olarak bir grup kurduk. İlk etkinliğimizi mezuniyetimizin 30. yılı için geçen sene gerçekleştirdik. Bu yıl daha yoğun bir katılımla okulumuzda toplandık. Bu buluşma için Çanakkale ili dışında İstanbul, İzmir, Ankara gibi çeşitli şehirlerde yaşayan arkadaşlarımız Çanakkale’ye geldi. 1984 mezunları olarak eski arkadaşlarımızla okulumuzda bir araya gelmek gurur veriyor. Önümüzdeki yıllarda da aynı etkinliği düzenlemeyi planlıyoruz.” dedi.
 
Çanakkale Lisesi bahçesinde gerçekleşen buluşma esnasında pilav ve tatlı dağıtıldı. Ardıdan, 31 yıl önce mezun olan öğrenciler okulu dolaştı. 
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
 
 
Bu haber 2415 defa incelenmiştir.

Etiketler: #çanakkale#Lise#Mezun
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
  Ben daha dogmamisim bile :)) allah muhabbetinizi arttirsin amcalarim yengelerim...  
 
ogrenci, 23/08/2015  
 

Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER