Haritadan Firma Ara

Edirne Haberleri

Sezen,"Bu Kurumu Hayalle Yürütmek Mümkün Değil"
HaberlerEdirne
10.42 , 01/09/2015
Web Siteniz Yok mu?
Sezen,
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
Rafet Sezen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı olarak ayçiçeği üreticilerinin kurumun ön alım fiyatına karşı tepkilerine, eleştirilere yanıt verdi. Sezen,’’Bu Kurumu hayalle yürütemeyiz. Doğru kararlar almak durumundayız’’ dedi.
 
Başkan Sezen, basın toplantısında bu yıl ilk defa ayçiçeği ön alım fiyatı belirlediklerini anlattı. Kanunlara göre birliğin, üretilen tüm ürünleri almak zorunluluğu olduğunu belirtti. Sezen, ayçiçeği ön alım fiyat açıklamasından sonra iki kesimden tepki aldıklarını bunlarla da polemiğe girmeyeceklerini belirtti. Bunlardan birincisinin; Ziraat oda başkanlarının nefret duyguları diğerinin de muhalefet olduğunu belirtti. Sezen, Trakya Birlik’in görevinin çiftçinin ürününü iyi bir şekilde değerlendirerek en iyi getiriyi sağlamak olduğunu vurguladı.
 
ORTAKLARA RİSTRUN FARKI
 
Başkan Sezen, açıklanan fiyattan sonra, kar etmeleri söz konusu olduğunda oluşacak bu kar, ortaklara yansıyacak dedi. Ayrıca Trakya Birlik’e şimdiye kadar siyaseti bulaştırmadıklarını, kurumun üreticinin her zaman yanında olduğunu belirten Sezen, ‘’Kurum siyasete bulaşmadan görevini ifa edecektir’’ dedi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 2111 defa incelenmiştir.

Etiketler: #TrakyaBirlik#Edirne
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER