Haritadan Firma Ara

Türkiye Haberleri

Operatör Değiştirenler Dikkat!
HaberlerTürkiye
17.09 , 23/08/2015
Web Siteniz Yok mu?
Operatör Değiştirenler Dikkat!
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
Yurt genelinde çok çeşitli tarife ve kampanyalarla vatandaşlara kullandıkları cep telefonu operatörünü değiştirme imkanı sunuluyor.  Ancak, operator değişimi konusunda vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için dikkatli olmaları gerekiyor.
 
Cep telefonu hat değişim işlemi son dönemlerde yoğunluk kazandığı için; özellikle kimlik fotokopileri verilirken dikkatli olunması gerekiyor. Ülke genelinde çeşitli hat değişim kampanyalarının sunduğu fırsatlar vatandaşları etkiliyor ve tasarruf amaçlı hatlarını taşıyorlar. Ancak bu süreçte kimlik fotokopilerinin art niyetli kişilerin eline geçme olasılığı bulunuyor. Bu durumda, vatandaşlar dolandırıcılık, hırsızlık gibi suçlardan mağdur olabiliyor. 
 
Konu ile ilgili olarak Eskişehir’de cep telefonu satıcısı olarak çalışan Suat Bilgiç, hat taşımanın üzerinde önemle durulması gereken bir konu olduğunu vurguladı. Vatandaşların cep telefonu bayisi seçerken dikkatli olması gerektiğine değinen Bilgiç; kimlik fotokopisi kötü bir niyetle kullanılabileceğini ve bu yüzden kurumsal bayiler tercih etmenin doğru olacağını dile getirdi.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 2403 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Turkcell#Avea#Vadafone#Gsm#Eskişehir
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
  genelde haberiniz olmadan üzerinize hat açılıyor,bunu edevlet den.mobil hat ile sorgulama yaparak öğrenebilirsiz.eğer izniniz dışında hattınız varsa operatörü arayıp hattı kapatın ve savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun.  
 
kadir coşkun, 26/08/2015  
 

Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER