Haritadan Firma Ara

Edirne Haberleri

Edirne ve Kırklareli’ye Havalimanı
HaberlerEdirne
14.59 , 06/02/2016
Web Siteniz Yok mu?
Edirne ve Kırklareli’ye Havalimanı
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz

Kırklareli AK Parti Milletvekili Selahattin Minsolmaz, ‘’ Kırklareli-Edirne Havaalanı projesinin Trakya’ya çok büyük bir katma değer sağlayacak’’ dedi.

Milletvekili Minsolmaz, basın toplantısı düzenleyerek açıklama yaptı. Açıklamalarında, hükümet olarak başarılı çalışmalara imza attıklarını belirten Minsolmaz, vatandaşa verilen sözlerin yerine getirilmesi için çalıştıklarını memur, işçi ve emekli olmak üzere her alanda hizmetler gerçekleştirdiklerini söyledi. Minsolmaz, Ulaştırma, denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın Trakya için Edirne-Kırklareli havalimanı projelerinin devam ettiği yönündeki açıklamalarının büyük bir heyecan yarattığını, hükümetin Trakya’da da ciddi ve büyük yatırımlar gerçekleştirdiğini belirtti. Trakya milletvekilleri olarak havalimanı projelerini yakından takip ettiklerini belirten Minsolmaz Hızlı Tren projesi ile ilgili de Binali Yıldırımla görüştüklerini ifade etti.

Minsolmaz, hızlı trenle ilgili olarak da verilen bilgilere göre Lüleburgaz’dan İstanbul’a 32 dakika ve Edirne’den İstanbul’a 60 dakikada ulaşabilecek bir hızlı tren projesi olacağını vurguladı.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 3397 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Kırklareli#AkParti#Edirne#Havalimanı#Lüleburgaz#Trakya#Milletvekili
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER