Haritadan Firma Ara

Teknoloji Haberleri

Artık Cep Telefonuna 6 Markete 4 Taksit!
HaberlerTeknoloji
22.18 , 21/09/2016
Web Siteniz Yok mu?
Artık Cep Telefonuna 6 Markete 4 Taksit!
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
Hükümet, durgun olan piyasaları canlandırmak için kredi kartındaki yasakları kaldırmaya hazırlanıyor. Cep telefonuna artık kredi kartına taksit yasağı kalkıyor. Kartta 9 ay sınırı kaldırılıyor. Ve artık market alışverişleri de 3-4 taksit imkânı getirilecek. Tüketici kredilerinde de 48 ay vade imkanı sağlanacak.
 
Hükümet iç piyasada hareket sağlamak ve yerli üretimi teşvik etmek amacıyla kredi kartındaki yasakları kaldırıyor. Konuyla ilgili olarak Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, düzenlenecek Bakanlar Kurulu’nun ardından önümüzdeki haftalarda Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girebileceğini söyledi. Kredi kartıyla ilgili düzenlemede lüks tüketimi teşvik etmeyeceği ve mobilya, beyaz eşya ilk planda olmak üzere bu sektörlerdeki taksit sayısının arttırılacağı belirtiliyor.
 
Yapılan düzenlemede, 36 ay olan tüketici kredileri 48 aya çıkartılacak, cep telefonlarına 6 taksit imkanı sağlanması düşünülüyor. Marketlerde de taksit yasağı kaldırılarak alışverişlerde 3-4 taksit imkanı sağlanacak.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 1947 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Kredi#Kart#Taksit#Cep#Telefon#Hükümet#Piyasa
 
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER