Haritadan Firma Ara

Tekirdağ Haberleri

Ak Parti 1 Kasım Startını Verdi!
HaberlerTekirdağ
10.44 , 06/09/2015
Web Siteniz Yok mu?
Ak Parti 1 Kasım Startını Verdi!
Bu bir tanıtımdır.
Reklam Verebilirsiniz
Ak Parti seçim hazırlıklarına, her aile için sigorta ve öğrenciye maaş projesiyle seçim yatırımına başlıyor.
 
Ak parti 1 Kasım seçimleri için kesenin ağzını açacak, dev projelerle seçmenin karşısına çıkacak. Projenin bir ayağında, üniversite mezunlarına iş buluncaya kadar maaş verme vaatleri de yer alıyor.
Ak parti bu projelerle, vatandaşı bir nebze olsun rahatlatacağa benziyor. Seçim kampanyasında, sigortası olmayan aile kalmayacak, yaşlı vatandaşlarımıza kredi de kolaylık sağlanacağı üzerinde durulacak. Büyük projelerin yanında hayatı kolaylaştıracak, yaşam kalitesini yükseltecek adımlar da atacak olan Ak partililer, seçim için hummalı bir çalışma yürütüyor.
 
Ak Partililer 7 Haziran da neden oy kaybettiklerini analiz ederek, illerde çeşit çeşit anketler yaptırdılar. Özellikle çok az farkla, başka bir partiye kaptırılan illerde ve doğu illerinde strateji değişikliği yapacakları bilgisi edinildi. Seçim kampanyası projelerinde, her kesimi ilgilendirecek adımlar atılacağı belirtildi. Ak Parti, iş bulana kadar üniversiteliye iş, her eve sigorta, yaşlılara kredi ödemede faiz kolaylığı gibi çalışmalarla seçmene gidecek.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
Reklam Verebilirsiniz
 
 
 
Bu haber 1735 defa incelenmiştir.

Etiketler: #Akp#Seçim#TrakyaRehberim
Habere Yorum Bırakın
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.
Anket
  Sizce Türkiye'de Başkanlık Sistemi Olmalı mı?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER